Mikor kezdődik a 2022-es Super Bowl? Csatorna, félidős előadók, hol nézheti élőben a Super Bowlt

Milyen Filmet Kell Látni?

Élőben a kaliforniai SoFi Stadionból a Cincinnati Bengals és a Los Angeles Rams ütközik a 2022-es Super Bowlban!

Ki készen áll egy itallal, harapnivalóval, fogadással, nyüzsgő reklámokkal, elektromos félidős műsorral és, igen, futball ?! Joe Burrow megpróbálja elvezetni a Bengalst az első franchise Super Bowl-győzelméhez, amikor megpróbálja megfejteni a Rams védelmeként ismert rejtvényt a Super Bowl LVI-ben. A futballrajongóknak a nagy játék, a popkultúra rajongóinak pedig a mindig szórakoztató Super Bowl félidei show-ja. Az idei kötelező eseményen fellép Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige és Kendrick Lamar.

Hány órakor lesz ma este a Super Bowl? Hol lehet élőben nézni a Super Bowlt? A kezdéstől az élő közvetítésig, így nézheti élőben online a 2022-es Super Bowlt.

SUPER BOWL 2022 IDŐ ÉS CSATORNAINFORMÁCIÓ:

A 2022-es Super Bowl február 13-án, vasárnap kerül adásba az NBC-n és a Peacock Premiumon. A meccs előtti tudósítás 13:00 és 18:00 óra között sugároz. ET az NBC-n, a kezdést 18:30-ra tervezik. ET. Az NBC Sports előrejelzése szerint a a Himnusz előadása 18 óra 18 perckor kezdődik. ET .